PT900 Aquamarine&NaturalDiamond Ring S8
$6,105.00 Original price was: $6,105.00.$3,885.00Current price is: $3,885.00.
18k Tri-Color Hoop Earrings
$1,380.00 Original price was: $1,380.00.$1,090.00Current price is: $1,090.00.
18k Yellow -Gold Floating Stud Earrings
$1,900.00 Original price was: $1,900.00.$1,300.00Current price is: $1,300.00.
18 K Double Balls Earrings
SKU:
100-727
Categories: Earrings, LuXe Collection Jewelry, SALE
Description
Specifications:
| Gross Weight: | Â 7.82 grams |
| Earring Back Type Included: | Small Ball Push Back |
| Earring Closure: | Small Ball |
| Earring Type: | Push Back |
| Size | 13mm |
| Selling Unit of Measure: | PR |
| Approx. Length: | 62.2 mm |
| Approx. Width: | 18.2 mm |
| Surface Finish: | Polished |
| Center Stone Size Range: | N/A |
| Primary Stone Shape: | Round |
| Primary Stone Type: | Â 18k Yellow Gold |
| Metal Purity | 18k (75% gold) |
Shipping & Delivery
Related products
18k Gold Tri-Color Half Hoop Earrings
18k Yellow-Gold Double Hearts Dangle Earrings
18k Yellow-Gold Serpentine Necklace
$5,920.00
