14K Yellow 12×9 mm White Dove Pendant
$51.60 – $104.57Price range: $51.60 through $104.57
SKU:
N/A
Category: Religious Items
Description
| Weight: | 0.16 DWT (0.25 grams) |
| Collection: | Holy Spirit |
| Sold By: | Each |
| Surface Finish: | Polished |
| Plating Type: | N/A |
| Approx. Length: | 12 mm |
| Approx. Width: | 9 mm |
| Pendant Dimensions: | 12 x 9 mm |
| Chain Passage Dimensions: | 2.1 x 2.1 mm |
Out of Stock and Special Order items will ship when available.
Additional information
| quality |
14K Yellow |
|---|---|
| pendant dimensions |
12 X 9 Mm ,18 X 13 Mm |
| finish-state |
Polished |
Reviews (0)
Be the first to review “14K Yellow 12×9 mm White Dove Pendant” Cancel reply
Shipping & Delivery
Related products
14K White 17×8 mm Fish with Cross Pendant
$27.07 – $201.67Price range: $27.07 through $201.67
Weight: 0.693 DWT (1.08 grams) Sold By: Each Surface Finish: Polished Plating Type: Rhodium-Plated Approx. Length: 17 mm Approx. Width:
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
14K White Cross Pendant
$94.38
14K Yellow 12×8 mm Oval Miraculous Medal
$148.66
14K Yellow 26×18.25 mm Nail Design Cross Pendant
$48.28 – $1,268.18Price range: $48.28 through $1,268.18
Weight: 2.091 DWT (3.25 grams) Sold By: Each Surface Finish: Polished Plating Type: N/A Approx. Length: 26 mm Approx. Width:
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
14K Yellow Cross Pendant
$97.06 – $343.47Price range: $97.06 through $343.47
| Weight: | 0.81 DWT (1.26 grams) |
| Surface Finish: | Polished |
| Plating Type: | N/A |
| Approx. Length: | 23.5 mm |
| Approx. Width: | 15 mm |
| Pendant Dimensions: | 21 x 15 mm |
| Chain Passage Dimensions: | 2.5 x 2 mm |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
14K Yellow/White .01 CTW Natural Diamond Cross Pendant
$107.76 – $181.03Price range: $107.76 through $181.03
Approx. Weight: 0.3 DWT (0.47 grams) Solidity: Solid Sold By: Each Surface Finish: Polished Plating Type: Rhodium-Plated Primary Stone Size:
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Sterling Silver 12 mm Miraculous Medal 18″ Necklace
$59.41 – $143.97Price range: $59.41 through $143.97
| Weight: | 0.58 DWT (0.90 grams) |
| Pendant Dimensions: | 12 mm |
| Chain Style: | Curb |
| Chain Length: | 18 In |
| Surface Finish: | Polished |
| Plating Type: | Rhodium-Plated |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Reviews
There are no reviews yet.