Sterling Silver Posh Mommy® Engravable Cuff Links
$387.70
| Weight: | 7.108 DWT (11.05 grams) |
| Brand: | Posh Mommy |
| Collection: | Posh Mommy |
| Sold By: | Pair |
| Surface Finish: | Polished |
| Plating Type: | N/A |
| Approx. Length: | 15.6 mm |
| Approx. Width: | 15.6 mm |
| Approx. Height: | 1.95 mm |
100 in stock
Category: Men's Jewelry
Description
Out of Stock and Special Order items will ship when available.
Additional information
| quality |
Sterling Silver |
|---|---|
| unit |
Each ,Pair |
| finished state |
Polished ,Semi-Polished |
Reviews (0)
Be the first to review “Sterling Silver Posh Mommy® Engravable Cuff Links” Cancel reply
Shipping & Delivery
Related products
14K White 3.3 mm Cuban Link Curb 18″ Chain
$238.10
14K Yellow Dagmar Cross Medal Pendant
$1,699.30
14K Yellow Recycled Metal 3.5 mm Round Cable Chain by the Inch
$46.48
Sterling Silver 1.3 mm Diamond Cut Rope Chain by the Inch
$1.78
Sterling Silver 1.75 mm Diamond-Cut Cable Chain by the Inch
$2.88
Sterling Silver 16×16 mm Celtic-Inspired Cuff Links
$184.72
Sterling Silver 18.9×6.8 mm Barrel Cuff Links
$170.84
Sterling Silver 4 mm Wheat 7″ Chain
$139.56

Reviews
There are no reviews yet.