Shop
24k Gold-Plated Fashion Earrings
24K Gold-Plated Stainless Steel Imitation Blue Sapphire Inverness® Piercing Earrings
| Approx. Weight: | 0.2 DWT (0.31 grams) |
| Brand: | Inverness |
| Collection: | Youth |
| Solidity: | Solid |
| Sold By: | Pair |
| Weight Description: | Standard Weight |
| Surface Finish: | Polished |
| Plating Type: | 24K Gold-Plated |
| Primary Stone Size: | 3 mm |
| Prong Count: | 4-prong |
| Primary Prong Style: | Standard Prong |
| Approx. Length: | 3 mm |
| Post Thickness: | .029 In |
| Post Length: | .391 In |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page