Shop
Sterling Silver 15 mm St. Lucy Medal
Weight: 0.85 DWT (1.32 grams) Solidity: Solid Weight Description: Standard Weight Surface Finish: Polished Plating Type: N/A Prong Count: N/A
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Sterling Silver 15×12 mm Oval Miraculous 18″ Necklace
| Weight: | 3.1 DWT (4.82 grams) |
| Pendant Dimensions: | 15 x 12 mm |
| Chain Style: | Curb |
| Chain Length: | 18 In |
| Surface Finish: | Polished |
| Plating Type: | N/A |
| Sold By: | Each |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Sterling Silver 16.2×12.2 mm Celtic-Inspired Cuff Links
Sterling Silver 16×16 mm Celtic-Inspired Cuff Links
Sterling Silver 17×15.25 mm Star of David Pendant
| Weight: | 1.3 DWT (2.02 grams) |
| Surface Finish: | Polished |
| Plating Type: | N/A |
| Approx. Length: | 17.1 mm |
| Approx. Width: | 15.25 mm |
| Pendant Dimensions: | 17 x 15.25 mm |
| Chain Passage Dimensions: | 3.1 x 1.6 mm |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page