Shop
Sterling Silver 31×26 mm Four-Way Cross 24″ Necklace
Sterling Silver 32×21 mm Orthodox Cross Pendant
Sterling Silver 34.25×24 mm Cross Pendant
| Weight: | 2.952 DWT (4.59 grams) |
| Surface Finish: | Polished |
| Plating Type: | N/A |
| Pendant Dimensions: | 34.25 x 24 mm |
| Chain Passage Dimensions: | 2.5 x 1.5 mm |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Sterling Silver 34.5×23.5 mm Cross Pendant
Sterling Silver 36.5×26.25 mm Cross Pendant
| Weight: | 2.52 DWT (3.92 grams) |
| Surface Finish: | Polished |
| Plating Type: | N/A |
| Pendant Dimensions: | 36.5 x 26.25 mm |
| Chain Passage Dimensions: | 4 x 1.9 mm |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page