Shop
Sterling Silver Natural Citrine & Engraved I’ll Hold You In My Heart Pendant
| Approx. Weight: | 1.023 DWT (1.59 grams) |
| Solidity: | Solid |
| Sold By: | Each |
| Weight Description: | Standard Weight |
| Surface Finish: | Polished |
| Plating Type: | Rhodium-Plated |
| Primary Stone Size: | 3 mm |
| Approx. Length: | 22.1 mm |
| Approx. Width: | 14.65 mm |
| Pendant Dimensions: | 22.1 x 14.65 mm |
| Chain Passage Dimensions: | 2.8 x 3.38 mm |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page