Shop
14K White 30.2×10.7 mm Cylinder Ash Holder Pendant
Weight: 7.022 DWT (10.92 grams) Solidity: Solid Surface Finish: Polished Plating Type: Rhodium-Plated Prong Count: N/A Primary Prong Style: N/A
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
14K White 31.5×18 mm Cross Pendant
| Weight: | 1.11 DWT (1.73 grams) |
| Surface Finish: | Polished |
| Plating Type: | Rhodium-Plated |
| Pendant Dimensions: | 31.5 x 18 mm |
| Chain Passage Dimensions: | 2.6 x 3.5 mm |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
14K White 31×17.5 mm Cross Pendant
14K White 32×21 mm Orthodox Cross Pendant
| Weight: | 2.06 DWT (3.20 grams) |
| Sold By: | Each |
| Surface Finish: | Polished |
| Plating Type: | Rhodium-Plated |
| Approx. Length: | 32 mm |
| Approx. Width: | 21 mm |
| Pendant Dimensions: | 32 x 21 mm |
| Chain Passage Dimensions: | 3 x 2.2 mm |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
14K White 32×22 mm Cross Pendant
Weight: 1.8958 DWT (2.95 grams) Surface Finish: Polished Plating Type: Rhodium-Plated Approx. Length: 36.7 mm Approx. Width: 22 mm Pendant
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page