18k Tri-Color Hoop Earrings
$1,380.00 Original price was: $1,380.00.$1,090.00Current price is: $1,090.00.
18k Gold Tri-Color Half Hoop Earrings
$998.00 Original price was: $998.00.$778.00Current price is: $778.00.
18k Gold Tri-Color Medium Sized Hoop Earrings
$1,130.00 Original price was: $1,130.00.$944.00Current price is: $944.00.
18k Gold Tri-Color Medium Sized Hoop Earrings
1 in stock
SKU:
100-729
Categories: Earrings, LuXe Collection Jewelry, SALE
Description
Specifications:
18k Tri-Color Hoop Earrings. One of a kind.
| Gross Weight: | Â 4.81 grams |
| Earring Back Type Included: | |
| Earring Closure: | Push Liver Back |
| Earring Type: | Hoop |
| Size | 25.4mm |
| Selling Unit of Measure: | PR |
| Approx. Length: | 25.4 mm |
| Approx. Width: | 12.7 mm |
| Surface Finish: | Polished |
| Center Stone Size Range: | N/A |
| Primary Stone Shape: | N/A |
| Primary Stone Type: | Â 18k Tri- Color Gold |
| Metal Purity | 18k (75% gold) |
Shipping & Delivery
Related products
18k Gold Akoya Pearls Earrings
18k Yellow -Gold Floating Stud Earrings
22K Yellow-Gold Animal-Charmed Bracelet S7-7.5
$3,052.50
Sterling Silver 9-9.5 mm Cultured White Freshwater Pearl Earrings Item # 651654
$90.00
