18k Gold Tri-Color Medium Sized Hoop Earrings
$1,130.00 Original price was: $1,130.00.$944.00Current price is: $944.00.
18k Yellow-Gold Heart Earrings
$390.00 Original price was: $390.00.$360.00Current price is: $360.00.
18k Gold Tri-Color Half Hoop Earrings
$998.00 Original price was: $998.00.$778.00Current price is: $778.00.
18k Gold Tri-Color Half Hoop Earrings
1 in stock
SKU:
100-730
Categories: Earrings, LuXe Collection Jewelry, SALE
Description
Specifications:
18k Tri-Color Hoop Earrings. One of a kind 3- layer earrings.
| Gross Weight: | Â 4.22 grams |
| Earring Back Type Included: | |
| Earring Closure: | Push Liver Back |
| Earring Type: | Half Hoop |
| Size | 25.4mm |
| Selling Unit of Measure: | PR |
| Approx. Length: | 25.4 mm |
| Approx. Width: | 12.7 mm |
| Surface Finish: | Polished |
| Center Stone Size Range: | N/A |
| Primary Stone Shape: | N/A |
| Primary Stone Type: | Â 18k Tri- Color Gold |
| Metal Purity | 18k (75% gold) |
Shipping & Delivery
Related products
18k Gold Akoya Pearls Earrings
18k Tri-Color Hoop Earrings
18k Yellow-Gold Heart Earrings
Amethyst Earrings
$74.00
