Shop
14K White 1.5 mm Round Star Cuff Link Mounting
| Approx. Weight: | 5.71 DWT (8.88 grams) |
| Collection: | Null |
| Solidity: | Solid |
| Sold By: | Pair |
| Weight Description: | Standard Weight |
| Surface Finish: | Polished |
| Plating Type: | N/A |
| Primary Stone Size: | 1.5 mm |
| Primary Stone Carat Weight: | .03 CTW |
| Diamond CTW: | 0.03 CTW |
| Prong Count: | 4-prong |
| Approx. Length: | 13.7 mm |
| Approx. Width: | 13.7 mm |