Shop
Sterling Silver 23 mm Cross Pendant
Sterling Silver 23 mm Holy Spirit (Dove) Medal
Sterling Silver 23×15 mm Holy Spirit Dove Pendant
| Weight: | 1.34 DWT (2.08 grams) |
| Collection: | Holy Spirit |
| Surface Finish: | Polished |
| Plating Type: | N/A |
| Pendant Dimensions: | 23 x 15 mm |
| Chain Passage Dimensions: | 2.1 x 2.25 mm |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Sterling Silver 23×17.5 mm Star of David Pendant
Sterling Silver 24.5×12 mm Huguenot Cross Pendant
| Weight: | 0.818 DWT (1.27 grams) |
| Surface Finish: | Polished |
| Plating Type: | N/A |
| Pendant Dimensions: | 24.5 x 12 mm |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page