18k Yellow-Gold Citrine Diamond Earrings
$695.00
18k Yellow-Gold Citrine Diamond Earrings
Categories: Earrings, LuXe Collection Jewelry
Description
| Weight: | 7 grams |
| Sold By: | Pair |
| Metal Purity: | 18k Gold |
| Primary Stone Size: | 12.8Â x 10.6 mm |
| Diamond CTW: | .05 CTW |
| Prong Count: | 4 |
| Primary Prong Style: | |
| Approx. Length: | 1.5 inch |
| Approx. Width: | 10.6 mm |
| Earring Dimensions: | 38.1 x 10.6mm |
Shipping & Delivery
Related products
18k Gold Tri-Color Medium Sized Hoop Earrings
18k Yellow-Gold Double Hearts Dangle Earrings
21k Bracelet 3 Sets S7-7.5
$1,800.00
Sterling Silver 9-9.5 mm Cultured White Freshwater Pearl Earrings Item # 651654
$45.00
